Viena diena – dvi pergalės

Vasario 17 dieną, tuo pačiu laiku skirtingose salėse, žaidė dvi United Sharks komandos:) Realiai bėgiojo beveik visi klubo nariai – tiek jaunuoliai, tiek pagyvenę jaunuoliai:) Pasiektos dvi pergalės skirtingose lygose, bet jos buvo gana svarbios.

Jaunuoliai varžėsi su stipriausia grupės komanda SkandinaViska. Mums pergalė buvo svarbi tuo, kad laimėjus įgavome šansą užimti antrą vietą grupėje (reikia laimėti paskutines rungtynes) ir kitame etape gautume sąlyginai silpnesnį varžovą. Rezultatu 62:47 nugalėti priešininkai, pagal statistikąlnk matyti, kad gelbėjo gera gynyba ir tritaškiai. Komantarai lnk tai ir atpasakoja. Liko vienerios rungtynės su Naujininkų kiemu.

Pagyvenę jaunuoliai namų salėje priiminėjo Jaunuosius Žaviuosius Orgazmatronus. Dvi jaunuolių komandos sprendė tą patį uždavinį – kas praloš, tas turi didelių šansų likti turnyrinės lentelės dugne. Rezultatu 77:61 laimėjome mes. Statistikalnk parodo, kad žaidimas buvo apylygis, tik mes vis priekyje, o pabėgome antrame kėlinyje. Akivaizdu kad laimėta lenta bei geresnis pataikymas. Ką gi, laukia atsakingas mačas su Legendomis.

Komanda po varžybų su Jaunaisiais Žaviaisiais Orgazmatronais

2015-02-17 21.59.01

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s